Menu Zavrieť

Ubytovanie

Turistické služby ako ubytovanie, stravovanie a poskytovanie informácií sú zriedkavé. V celom území sa nachádza 8 zariadení, ktoré poskytujú ubytovanie. Koncentrácia služieb sa nachádza v meste Kráľovský Chlmec a v obciach Streda nad Bodrogom, Malé Trakany, Veľký Kamenec, Biel a Somotor.

Zariadenia s certifikáciou „Vitajte cyklisti“ sa v území nevyskytuje.

Mesto/ObecNázov ubytovaniaCena/ponúkané služby/kapacita
Kráľovský ChlmecUbytovanie AgátCena za noc 24 €/osoba. Bezplaté parkovisko a wifi
Kráľovský ChlmecPenzión Italia Cena dvojposteľovej izby s klimatizáciou 40 € ( cena je za izbu bez raňajok)
Cena apartmánu s klimatizáciou 50 €
Raňajky 5 €/osoba
Parkovanie s vozidlom vo dvore 2 €
Daň za ubytovanie podľa § 37 Zákona č. 582/2004 Z.z. /os/noc 0,35 €
Biel Rybník BielPonúka ubytovanie v apartmáne pre 3 osoby. Cena za noc 16 €/osoba. Medzi ponúkané služby patrí parkovisko, wifi, bazén a kuchynka.
Malé TrakanyUbytovanie u ArankyCena za noc 36 €/osoba, ubytovanie je poskytované s raňajkami v cene. Ďalšie služby parkovanie, strážené parkovisko za príplatok, wifi, bazén a kuchynka.
Veľký KamenecGuesthouse IlonaCena za noc 26 €/osoba. Možnosť objednať raňajky za príplatok. V cene je parkovanie, wifi, bazén a kuchynka
Streda nad BodrogomPenzion Vínny DomCena za noc s raňajkami 28 €/osoba. Ponúkané služby sú wifi a parkovisko a možnosť využívať veľkú terasu s výhľadom. Izby v penzióne sú zariadené šatníkovou skriňou, vybavené s TV posteľnou bielizňou a uterákmi a majú vlastnú kúpeľňu.
Raňajky formou bufetu.
SomotorPark – ubytovanie v súkromíCena za noc 78 €/osoba. Ubytovanie ponúka fitnescentrum, záhradu a tenisový kurt. V apartmáne sú k dispozícii 2 spálne, satelitná TV, kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, práčkou a varnou doskou. Počas pobytu môžu hostia využívať aj gril.
Tabuľka č.1. Možnosti ubytovania v regióne Medzibodrožie